Holi-Care – Jedyny taki dom opieki!

Prywatny dom opieki Holi-Care w Wojniczu

 

Z racji czasochłonnej pracy lub obowiązków wobec innych członków rodziny nie możesz całodobowo opiekować się osobą starszą i schorowaną? Potrzebujesz specjalistycznego oparcia w opiece nad seniorem na terenie województwa Małopolskiego? Skorzystaj z usług placówki, która odciąży Cię w tak trudnym zadaniu jak opieka nad seniorem.

Przykładem takiej placówki jest prywatny dom opieki Holi-Care, zlokalizowany w Wojniczu, niedaleko Krakowa. Holi-Care, zapewnia wszystkim podopiecznym profesjonalną opiekę przez całą dobę. Oferuje codzienne wyżywienie zgodne z zaleconą dietą, opiekę medyczną i pomoc w utrzymaniu higieny. Gwarantujemy dostęp do opieki duszpasterskiej i psychologicznej.

Dom spokojnej starości Holi-Care, dysponuje klimatyzowanymi pokojami jedno lub 2-osobowymi z łazienkami. Cennik naszej placówki za opiekę jest zróżnicowany i zależy od rodzaju pobytu. Ośrodek umożliwia pobyt krótko terminowy, długoterminowy lub poszpitalny. Holi-Care jako jedyny w okolicy Krakowa oferuje seniorom pobyt dzienny połączony z opieką medyczną i terapeutyczną.

 

Prywatny dom opieki Holi-Care – zarezerwuj pobyt, zadzwoń lub napisz by zapoznać się z ofertą tego miejsca!

prywatny dom opieki Holi-Care

Dodaj komentarz