Jakie są sekrety wyboru perfekcyjnego pierścionka zaręczynowego?

Jeśli planujesz zaręczyny, wybór odpowiedniego pierścionka to niezwykle trudne wyzwanie, któremu musisz sprostać, by zobaczyć radość w oczach ukochanej. W krótkim poradniku zebraliśmy garść cennych wskazówek, które z pewnością ułatwią Ci jego realizację. Na co zwrócić uwagę, wybierając taką biżuterię, na który kamień ozdobny się zdecydować i w czym tkwi sekret idealnych pierścionków zaręczynowych? Zapraszamy do lektury.

Jak połączyć pierścionek zaręczynowy z obrączką ślubną?

Jak wybrać kamień ozdobny w pierścionku zaręczynowym?

Wybór pierścionka zaręczynowego powinien rozpoczynać się od określenia półki cenowej. Kolejna decyzja będzie z kolei dotyczyła kamienia, który ma zdobić wybrany model. Zdecydowana większość osób stawia w tym przypadku na kamienie szlachetne. Nic dziwnego, bo są one nie tylko niezwykle piękne, ale również i trwałe.

Z artykułu Praktyczne porady – jak wybrać pierścionek zaręczynowy dla ukochanej? Dowiesz się, że jeszcze całkiem niedawno to właśnie po pierścionki z diamentami sięgali najczęściej mężczyźni, chcący wyznać ukochanej kobiecie miłość i złożyć najważniejszą w życiu obietnicę. Dziś sytuacja nieco się zmieniła, a wyrazem tego jest spore zainteresowanie pierścionkami, ozdobionymi szmaragdami, rubinami i szafirami.

O czym warto wiedzieć, wybierając pierścionek zaręczynowy?

Wybierając pierścionek zaręczynowy dla ukochanej warto wiedzieć, że w przyszłości będzie ona nosiła go wraz z obrączką. Dobrym rozwiązaniem jest więc zakup modelu, który nie będzie utrudniał takiego połączenia. Podejmując ostateczną decyzję, należy również zwrócić uwagę na rodzaj kruszcu, z którego został on wykonany.

Po przejściu na stronę https://lodzinscy.eu/blog/porady/jak-wybrac-idealna-bizuterie-na-slub-i-wesele-porady-dla-panny-mlodej dowiesz się m.in., że do ciepłych karnacji pasuje żółte złoto, z kolei kobiety z cerą, określaną mianem chłodnej, powinny postawić na srebrną biżuterię. Być może ta informacja będzie cenną wskazówką, która pomoże dokonać właściwego wyboru. Alternatywnym rozwiązaniem będzie z kolei połączenie białego i żółtego złota, które stworzy harmonijną całość, zachwycając swoim pięknem.

Czy klasyka w wyborze pierścionka zaręczynowego to najlepsza decyzja?

Klasyka czy nowoczesność?

To kolejne pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć, poszukując perfekcyjnego pierścionka zaręczynowego. Jak wiadomo, klasyka nigdy nie wychodzi z mody, pomimo zmieniających się sezonowo trendów. To właśnie dlatego sporą popularnością cieszą się nadal pierścionki z brylantem, wywołujące zachwyt u niemalże każdej kobiety.

Ci, którzy wolą jednak przełamywać konwenanse, wybierają często odkrycie ostatnich lat, którym jest niezaprzeczalnie tzw. kamień urodzeniowy. Niektórzy przypisują mu magiczne właściwości, inni z kolei doceniają jego niebagatelne piękno. Takie nieoczywiste rozwiązanie z pewnością zaskoczy ukochaną, a dopasowanie kamienia do miesiąca jej urodzenia może również skutkować przychylnością gwiazd, pomyślnością i szczęściem w realizacji marzeń.

W czym tkwi sekret idealnych pierścionków zaręczynowych?

Aby dowiedzieć się, w czym tkwi sekret idealnych pierścionków, należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki powinien być ten perfekcyjny pierścionek zaręczynowy? Jak się bowiem okazuje, dla każdej kobiety owy ideał będzie oznaczał zupełnie inne cechy.

To właśnie dlatego, jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy poznać gust swojej ukochanej i przekonać się, czy będzie ona preferowała imponujące ozdoby, rzucające się w oczy postronnym obserwatorom, czy też subtelną biżuterię z delikatnym kamieniem szlachetnym, nadającym jej charakteru i wysublimowanego, choć delikatnego piękna.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Karol pisze:

    Warto przed zakupem zobaczyć pierścionek bezpośrednio w salonie, na przykład u jubilera Łodzińscy. Ich salon znajduje się w Krakowie w CH Serenada. Lokalizację możecie zobaczyć tutaj: https://goo.gl/maps/nW7bCzZtN6ATKreB8, to jedna z lepszych galerii, jaką można znaleźć w tym mieście! Jeśli chcecie znaleźć wyjątkową biżuterię w atrakcyjnych cenach polecam się pospieszyć! Teraz trwa MEGA, bo aż 30 % wyprzedaż z powodu likwidacji sklepu. Nie wiem, co wy na to, ale ja na pewno się tam wybiorę, bo szkoda nie wykorzystać takiej okazji!

Dodaj komentarz