Projektanci wnętrz z Lublina – poznaj nasze top 5

Zakup własnego domu lub mieszkania jest zazwyczaj jedną z najważniejszych inwestycji w naszym życiu. Warto pamiętać, że samo nabycie lokum to jeszcze nie wszystko — trzeba też zadbać o jego odpowiednie urządzenie. Pomóc w tym mogą usługi projektantów wnętrz. W naszym artykule przedstawiamy 5 najlepszych firm, działających w tej branży w Lublinie i okolicach.

Pięciu najlepszych projektantów wnętrz w Lublinie

Projektowanie wnętrz Lublin — Biuro projektowe Ka Studio — Katarzyna Sakowska

Jak możemy przeczytać na stronie Architekt wnętrz Katarzyna Sakowska, firma ta stawia przede wszystkim na dobrą komunikację i współpracę z klientem. W ofercie Ka Studio dostępne są podstawowe projekty aranżacji wnętrza, które mogą zaspokoić standardowe potrzeby klientów.

Dodatkowo, firma oferuje usługi kompleksowe, takie jak przygotowanie projektów mebli, tworzenie rysunków instalacji hydraulicznej i elektrycznej oraz opracowanie listy niezbędnych elementów wyposażenia do wykonania prac adaptacyjnych. Pani Katarzyna ma oczywiście kierunkowe wykształcenie i bogate doświadczenie zawodowe, potwierdzone obszernym portfolio oraz — co może ważniejsze — szerokim gronem zadowolonych klientów.

Projektowanie wnętrz Lublin — Biuro projektowe Ka Studio — Katarzyna Sakowska
ul. Juliana Ochockiego 5/2
20-636 Lublin
Tel: 515 121 115

Biuro projektowe Ka Studio - Katarzyna Sakowska

AuraProjekt: Design and Interior Arrangements Lublin

O ile KaStudio koncentruje się na obsłudze klienta indywidualnego, o tyle AuraProjekt nastawiona jest w dużej mierze na współpracę z firmami. Przedsiębiorstwo to wykonuje projekty m.in. dla kancelarii prawnych, gabinetów dentystycznych, hoteli i restauracji.

Firma chwali się różnorodnością tworzonych aranżacji: zamówić można w niej zarówno projekt wnętrza w stylu minimalistycznym, jak i industrialnym lub hampton.

AuraProjekt: Design and Interior Arrangements Lublin
ul. Kryształowa 26/14
20-582 Lublin
Tel: 506 072 244

AuraProjekt: Design and Interior Arrangements

Interior Art Studio — Projektowanie wnętrz Lublin

Interior Art Studio stara się w swej pracy łączyć kreatywność i nowoczesne podejście do projektowania z ergonomią. Firma tworzy zarówno same plany aranżacji, jak i wykonuje usługi wykończenia wnętrza „pod klucz” (oczywiście we współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami zewnętrznymi).

Interior Art Studio jest też znane ze stosowania najlepszych dostępnych na rynku technologii i materiałów, z jego usług korzystają więc przede wszystkim osoby zamożne.

Interior Art Studio — Projektowanie wnętrz Lublin
ul. Gorczańska 8/1
20-868 Lublin
Tel: 793 085 455

Interior Art Studio - Projektowanie wnętrz

Goya Art

Firma ta oferuje przede wszystkim zaawansowane rozwiązania, dostarczane przez renomowanych producentów. Na jej stronie możemy zobaczyć przy tym zarówno projekty wnętrz nowoczesnych, wykorzystujących technologię smart home, jak i takich, które przypadną do gustu osobom o bardziej tradycyjnym smaku. Firma Goya Art stawia głównie na współpracę z klientami indywidualnymi.

Goya Art
ul. Dożynkowa 7B/2
20-152 Lublin
Tel: 600 218 394

Goya Art — projektowanie wnętrz

Perspektywa Studio

Perspektywa Studio to firma z długą (jak na branżę projektowania wnętrz) tradycją — została ona założona w roku 2013. Cechuje ją elastyczne podejście do klienta: może on zamówić zarówno kompleksowy projekt całego wnętrza, jak i pojedynczego pomieszczenia (np. łazienki czy salonu).

Studio to ma zróżnicowaną klientelę, przykłada więc wagę nie tylko do dostarczenia projektów optymalnie dopasowanych do gustów zamawiającego, lecz również do zasobności jego portfela.

Perspektywa Studio Powstania
ul. Styczniowego 2
20-706 Lublin
Tel: 607 542 474

Perspektywa Studio - projektowanie wnętrz

Jak widać — oferta firm projektujących wnętrza jest niezwykle zróżnicowana, a znalezienie architekta, który stworzy idealną z naszego punktu widzenia aranżację, może nie być wcale łatwe. Mamy nadzieję, że nasz ranking będzie pomocny w procesie wyboru takiego właśnie usługodawcy.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Malwina pisze:

    Przeszukując ranking najlepszych projektantów wnętrz w Lublinie, jestem zachwycona różnorodnością ofert i stylów pracy tych firm. Wybór architekta do odnowienia mojego mieszkania będzie wyzwaniem, ale mam nadzieję, że znajdę osobę, która dopasuje się do moich oczekiwań i stworzy idealną aranżację.

  2. Klaudia pisze:

    Wydaje mi się, że warto wybrać takiego projektanta, który będzie miał podobny styl do naszego. Dlatego ważne jest, żeby przejrzeć sobie portfolio przed zdecydowaniem się na konkretną osobę 🙂 Fajnie, że zostały tutaj zestawione osoby i firmy, zajmujące się nieco różnymi dziedzinami. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dodaj komentarz