Czym jest szkło lacobel?

szkło lacobel

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować modę na szkło lacobel, dlatego warto się temu przyjrzeć z bliska i zastanowić, czym takowe w ogóle jest i dlaczego warto poń sięgnąć.

Definicja szkła lacobel

Według definicji, lacobel to rodzaj szkła zaliczany do grupy float. Zwiększa ono przestrzeń (w rozumieniu optycznym) oraz daje niepowtarzalne wrażenia o charakterze wizualnym. Co ciekawe, ten typ szkła pokryty jest lakierem najwyższej jakości, ale tylko z jednej strony, co przekłada się na niebywały efekt w związku z jego montażem, na przykład w kuchniach.

Ulubione szkło projektantów

Ciekawym jest, że szkło lacobel stanowi jedno z najbardziej ulubionych wśród szeroko rozumianych projektantów oraz architektów wnętrz. Można się więc spodziewać, iż w przyszłości będziemy słyszeli o nim w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ale czy naprawdę tak będzie – to się jeszcze okaże. Póki co możemy korzystać z wielu atrakcyjnych rozwiązań różnych firm, np:

które tymże szkłem się zajmują i naprawdę dobrze to zrobić, bo przecież każdy chciałby mieć ładny wystrój swojego mieszkania, nieprawdaż?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz