Top 10 biur rachunkowych w Bydgoszczy

Jako przedsiębiorca potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w obszarze finansów? A może dopiero zakładasz działalność gospodarczą i poszukujesz biura w Bydgoszczy, które świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe? Zapoznaj się z rankingiem Top 10 biur rachunkowych w Bydgoszczy. Zestawienie obejmuje wyłącznie sprawdzone i rzetelne firmy, więc bez problemu wybierzesz biuro księgowe z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb.

Top 10 biur rachunkowych Bydgoszcz

1. Biuro Rachunkowe B&N Bydgoszcz

Biuro B&N znajdujące się przy ul. Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz, obsługuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Prowadzi pełną lub uproszczoną księgowość, zajmuje się sprawami kadrowo-płacowymi i doradztwem w zakresie finansów. Jako centrum rachunkowo-szkoleniowe Biuro Rachunkowe B&N organizuje szkolenia dla właścicieli firm z zakresu rachunkowości, zarządzania przedsiębiorstwem i nie tylko. Zapewnia indywidualne podejście, stałą obsługę podmiotów gospodarczych lub wsparcie doraźne. Z Biurem B&N skontaktujesz się pod nr tel. 517 459 020
.

Biuro Rachunkowe B&N

2. CONCEPTION Sp. z o.o.

Firma Conception z siedzibą przy ul. Kasztanowej 32/1, 85-605 Bydgoszcz, tel. 500 732 500, oferuje usługi dla firm z zakresu księgowości, podatków i prawa. Jako zespół doświadczonych ekspertów realizuje autorskie programy rozwoju biznesu. Pomaga wdrożyć RODO w przedsiębiorstwach i prowadzi szkolenia BHP dla pracowników. Jako kancelaria podatkowa zajmuje się audytami, optymalizacją i analizą podatkową umów.

CONCEPTION Sp. z o.o.

3. Biuro Rachunkowe Abakus

Biuro Rachunkowe Abakus przy ul. Gajowej 33, 85-087 Bydgoszcz, tel. 782 610 943, świadczy usługi dla małych, średnich i dużych firm. Prowadzi księgowość osób fizycznych i spółek, zajmuje się obsługą kadrowo-płacową. W ramach dodatkowych usług księgowych przygotowuje sprawozdań dla GUS, sporządza deklaracje podatkowe i analizuje strategie podatkowe firm.

Biuro Rachunkowe Abakus

4. Biuro Rachunkowe Grażyna Strzelecka

Biuro Rachunkowe Grażyna Strzelecka przy ul. Ołowianej 18, 85-432 Bydgoszcz, tel. 607 320 050, oferuje pełną i bieżącą obsługę finansowo-księgową i kadrową. Opracowuje biznesplany i prognozy finansowe. Ocenia sytuacje finansowe przedsiębiorstw. Archiwizuje i przechowuje dokumentację, sporządza wnioski kredytowe i prowadzi szkolenia w dziedzinie BHP i podatków.

Biuro rachunkowe Grażyna Strzelecka

5. Progres Center Sp. z o.o.

Progres Center z siedzibą przy ul. Gdańskiej 89/1, 85-022 Bydgoszcz, tel. 697 253 531, to zarówno stacjonarne jak i internetowe biuro rachunkowe. Bezpłatnie pomaga w założeniu firmy, świadczy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Przygotowuje sprawozdania finansowe i deklaracje VAT. Zapewnia konsultacje wliczone w cenę usług.

Progres Center Sp. z o.o.

6. EWRO Sp. z o.o.

Biuro księgowe EWRO Sp. z o.o. zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego 65a, 85-022 Bydgoszcz, Tel. 514805205, specjalizuje się w obsłudze księgowej mikro-, małych i średnich firm. Prowadzi sprawy kadrowo-płacowe i oferuje doradztwo podatkowe. Reprezentuje przedsiębiorców w kontaktach z urzędami. Zapewnia przystępne ceny usług.

EWRO Sp. z o.o.

7. Tax&You Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Tax&You działa pod adresem: ul. Karolewska 4/27, Bydgoszcz, Tel. 601611662. Relacje z klientami buduje na partnerskiej współpracy. Świadczy usługi księgowe, podatkowe, rozlicza kadry i płace, rejestruje spółki. Główna specjalność biura to obsługa firm z branży instalacyjnej, ubezpieczeniowej, kosmetycznej i handlowej.

Tax&You Sp. z o.o.

8. Biuro Rachunkowe Vatrix

Vatrix to biuro rachunkowe z siedzibą przy ul. Joachima Lelewela 28, 85-667 Bydgoszcz, Tel. 511-847-215. Współpracuje z radcą prawnym i biegłym rewidentem. Oferta biura obejmuje księgowość, kadry i płace, ale nie tylko. Vatrix zajmuje się rejestracją i przekształceniami firm, a także ich obsługą prawną.

Biuro Rachunkowe Vatrix

9. Biuro Rachunkowe Pro-Tax

Biuro Rachunkowe Pro-Tax ma swoją siedzibę pod adresem: ul. Zamoyskiego 4/1a, 85-063 Bydgoszcz, Tel. 52 322 41 52. Oferuje zarówno księgowość tradycyjną, jak i internetową. Oprócz kompleksowej obsługi księgowej małych i dużych firm prowadzi sprawy kadrowo-płacowe i świadczy usługi doradcze w zakresie podatków. Zapewnia indywidualną wycenę usług.

Biuro Rachunkowe Pro-Tax

10. TaxTime Biuro Rachunkowe

TaxTime Biuro Rachunkowe przy ul. Waleniowej 22, 85-435 Bydgoszcz, Tel. +48 601 201 369, zapewnia firmom kompleksową obsługę księgowo-finansową i kadrowo-płacową. Działa na rynku od wielu lat, wspierając rozwój przedsiębiorstw z różnych branż. Oferuje doradztwo podatkowe i pomoc w założeniu działalności gospodarczej.

TaxTime Biuro Rachunkowe

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz