Stosunki rodzinne – Terapia Dla Par

terapia dla par

Jedną z największych potrzeb w życiu człowieka jest ta dotycząca posiadania własnej rodziny. Nie od dziś wiadomo, że mało kto chce być samotny (czy to teraz, czy na starość) i chciałby móc dzielić swoje smutki, radości, a czasami i troski ze swoją drugą połówką. Gdy już jednak znajdziemy upragnioną miłość, zdarza się też sytuacja kryzysowa. Jak sobie z tym radzić i jak reagować, aby nie doprowadzić do końca naszego związku?

Na powyższe pytanie nie ma jednoznacznej i oczywistej odpowiedzi. Powinniśmy się zdać na pomoc specjalisty, który przeanalizuje nasze problemy i pomoże nam w znalezieniu odpowiedniego wyjścia. Terapia dla par nie jest już niczym nadzwyczajnym i wstydliwym. Ot, zwykła konsultacja i pomoc lekarska w słusznej sprawie.

Każdy psycholog prowadzi terapię dla par

Pomoc psychologiczna dla par świadczona jest niemal przez każdego psychologa. Dotyczy ona nie tylko sfery codzienny stosunków małżeńskich, ale również może obejmować sferę intymną. Nie wstydźmy się mówić o naszych problemach! Najważniejsze to umieć znaleźć ich rozwiązanie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz