Jaką suknię ślubną wybrać? Trendy 2022

Dla par, które planują w przyszłym roku powiedzenie sobie sakramentalnego „TAK!”, jesień i zima to doskonały czas na rozpoczęcie kompletowania jednych z najważniejszych elementów tego niepowtarzalnego dnia, czyli swoich strojów. Dzięki nim Para Młoda będzie czuła się pięknie, pewnie i niepowtarzalnie. Większe wyzwanie stoi jednak przed Pannami Młodymi, które chcą wyglądać nie tylko jak miliony monet, ale czuć się jak gwiazdy. To na Pannach Młodych w pierwszej kolejności skupia się uwaga zaproszonych na wesele gości i rodziny. Jak wyglądać niepowtarzalnie? Poznaj jakie trendy czekają modę ślubną w nadchodzącym sezonie!

Suknie slubne 2022 - trendy na nadchodzacy sezon

Ponadczasowa elegancja

Trendy w modzie ślubnej zmieniają się cały czas. Każdy sezon to nowe odkrycia, kombinacje i wzory oferowane przez projektantów i salony zajmujące się modą ślubną. Jedno pozostaje od lat niezmienne.. to proste suknie ślubne w których – dzięki unikatowym dodatkom – poczujesz się doskonale. Suknie bez zdobień nadają się zarówno dla Panien Młodych mających bardziej bądź mniej zgrabną sylwetkę. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany krój sukni pozwoli także na ukrycie pewnych niedoskonałości tak, byś czuła się tego dnia pewnie i komfortowo. Dzięki prostemu krojowi Panna Młoda będzie wyglądała modnie nie tylko w danym sezonie, ale zawsze. Nie bez powodu mówi się, że „mniej znaczy więcej”, prawda? Idealną propozycją dla przyszłej Panny Młodej jest strona www.suknieslubneopole.pl, czyli salon MiaBella Suknie Ślubne, znajdujący się na ul. ul. Niemodlińskiej 150 w Opolu, z którym skontaktować się można, dzwoniąc pod wskazany numer telefonu: 693 069 091, a który oferuje niezwykle bogaty wybór sukni ślubnych i okolicznościowych.

Oryginalne dekolty, księżniczki i syrenki

W 2022 roku ponownie popularnością będą cieszyły się – dobrze wszystkim Pannom Młodym znane – sukienki typu „księżniczka” i „syrenka”. Oryginalności tym krojom dodadzą dekolty, dzięki którym możesz wyeksponować i/lub ukryć co zechcesz, tak byś była i czuła się tego dnia najpiękniejsza. Do standardowych wycięć w sukniach typu „V” czy na tzw. łódeczkę dojdą w kolejnym sezonie wycięcia o opływowych kształtach np. imitujące fale. Księżniczkom i syrenkom będą także towarzyszyły tkaniny pełne wzorów. Na znaczeniu przybierają trendy związane z ekologią i ochroną planety, dlatego też w 2022 roku pożądane na sukniach będą motywy kwiatowe znajdujące się na części lub całości sukni.

MiaBella Salon Sukien slubnych Opole

Ramiączka albo długi rękaw, ale zawsze… detale

Nadchodzący sezon ślubny będzie cechował się dwoma rodzajami nakryć ramion. W trendach na rok 2022 znalazły się bowiem zarówno suknie ślubne ze smukłymi ramiączkami dzięki którym wyeksponujesz smukłą szyję i plecy, jak również długie, zwiewne lub dopasowane rękawy. Uzupełnieniem całości będą natomiast dodatki. Śluby kojarzą nam się z błyskiem diamentów w kolczykach i naszyjnikach Panien Młodych. Tak też będzie w nadchodzącym sezonie, gdzie biżuteria będzie nadal stanowiła ogromnie ważny element całej stylizacji przyszłej mężatki.

Panna Młoda 2022 – stylowa z charakterem

Wybierając swoją wymarzoną suknię ślubną należy nie zapominać o najważniejszym… swoim guście. To dzień w którym oczy wszystkich będą zwrócone na nas i naszego (przyszłego) męża, dlatego musimy czuć, że suknia, którą wybrałyśmy to „ta jedyna”. W roku 2022 modne będą na pewno stylizacje, które będą wybijały się ponad przeciętność – czy to dzięki dodatkom, rękawom czy elegancji. Dzięki wielu możliwościom, które oferują salony mody ślubnej z pewnością każda Panna Młoda znajdzie suknię idealną dla siebie.

Możesz również polubić…