Interesujące blogi

net4

Jak wybrać blog z dobrymi wpisami

Platformy blogowe oferują nam tysiące blogów o różnorodnej tematyce. Codzienne są tworzone dziesiątki nowych blogów. Niestety ich jakość bywa bardzo różna. Blog z ciekawymi artykułami (np. dobryartykul.net.pl) to coraz większa rzadkość. Nawet jeśli ktoś zaczyna pisać bloga, który zapowiada się interesująco, często po kilku tygodniach, a czasem nawet wcześniej, okazuje się, że wpisy zaczynają się pojawiać coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu blog staje się martwy.

Jak zostać dobrym blogerem?

Dlatego każdy blogger powinien pamiętać, że oprócz interesującej dla czytelników treści (to absolutna podstawa), ważne jest to, żeby nowe artykuły pojawiały się regularnie. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zamieścić co najmniej kilku wpisów tygodniowo, nasi czytelnicy szybko przeniosą się do konkurencji, której nie brakuje.

blog-1-1165446-m

Czy można zarobić na prowadzeniu bloga?

A pisanie bloga to obecnie już nie tylko hobby, ale i szansa na spory zarobek, którą warto wykorzystać. Najpopularniejsi bloggerzy mogą skupić się jedynie na jego prowadzeniu, rezygnując z „normalnej” pracy, ponieważ prowadzenie znanego bloga przynosi naprawdę znaczące dochody. Wobec tego być może blogi to nowy sposób na łączenie pracy z przyjemnością, o czym marzy większość ludzi. Mimo dużej konkurencji warto więc spróbować swoich sił w pisaniu bloga.

Możesz również polubić…