Biuro księgowe

calculator-97874-m

Poradnik: jak wybrać biuro księgowe?

Samodzielne prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest trudne i czasochłonne. Poza tym, łatwo jest popełnić błąd, który może kosztować nas wiele pieniędzy i problemów z Urzędem Skarbowym. Dlatego większość osób decyduje się jednak na to, aby ich sprawy księgowe załatwiało biuro rachunkowe.

big-money-452697-m

Jak wybrać odpowiednich specjalistów?

Jeśli chcemy wybrać sobie dobre biuro księgowe, powinniśmy przygotować się do pierwszej rozmowy z jego pracownikami. Po pierwsze, należy zapoznać się z przepisami, które regulują prowadzenie rozliczeń naszej firmy z Urzędem Skarbowym.  Pracownicy wchodzący w skład biura rachunkowego powinni znać się na praktycznej interpretacji przepisów podatkowych.

accountancy4

Biura rachunkowe w Krośnie

Poza tym, profesjonalne biuro rachunkowe, jakim na pewno jest biuro rachunkowe Plustax w Krośnie – www.plustax.pl, powinno mieć duży zakres ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Przykładowo biuro które zechce rozliczać nas za pomocą ewidencji od obrotów (ryczałt), powinno mieć ubezpieczenie na kwotę co najmniej pięciu tysięcy złotych.

businessman-in-front-of-the-office-1307588-m

Poznaj pełna ofertę księgową

Warto także rozeznać się w jakim zakresie możemy liczyć na wsparcie merytoryczne ze strony naszego biura księgowego, w jakich godzinach pracuje biuro oraz jak często możemy liczyć na konsultacje ze strony naszych księgowych i czy będzie to dodatkowo płatna usługa?

Możesz również polubić…