Wynajem busa celem przewozów pracowniczych

Dowóz pracowników do pracy, na szkolenia, konferencje, czy też na imprezy integracyjne nie jest obowiązkiem pracodawcy. To samo dotyczy pracowników wyjeżdżających w delegację lub podejmujących się prac sezonowych poza miejscem zamieszkania. Mimo to, coraz więcej pracodawców decyduje się na zapewnienie przewozów pracowniczych swoim pracownikom. Dlaczego?

Wynajem busów Kuszewski

Wynajem 6 osobowego busa w celu przewozów pracowniczych na terenie  kraju

Pracodawca decyduje się na wynajem 6 osobowych busów na terenie kraju do nieregularnych oraz do codziennych przewozów pracowniczych.

Nieregularny przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem

Firmy organizują transport swoim pracownikom w razie szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, czy też delegacji. Głównym powodem są oczywiście niższe koszty transportu. Wynajmując 6 osobowego busa, ponosi się znacznie niższe koszty, niż korzystając z transportu samochodami osobowymi. Kolejny powód to wygoda. 6 osobowe busy można wynająć wraz z kierowcą. Kierowcy zatrudniani przez firmy transportowe to profesjonaliści. Pracodawca oraz pracownicy nie muszą się martwić, czy wszyscy bezpiecznie dotrą do celu na czas. Na miejscu będą mogli w pełni skupić się na szkoleniach, wziąć udział w konferencji, czy też oddać się integracji. Zmęczenie podróżą będzie znacznie mniejsze, jeśli zostanie im zaoszczędzony stres związany z punktualnym dotarciem na miejsce. Pracownicy potrafią docenić taki gest pracodawcy. Pracują chętniej, lepiej oraz są lojalni.

Codzienny przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem

Tutaj głównym powodem, dla którego pracodawcy decydują się na przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem jest zła lokalizacja firmy. Wiele zakładów pracy leży na obrzeżach miastach lub w strefach ekonomicznych poza miastem. Dotarcie do pracy komunikacją miejską jest wręcz niemożliwe, a dojazd autem osobowym większości pracownikom po prostu się nie opłaca. Pracodawca staje wówczas przed wyborem- albo zorganizuje pracownikom dowóz do pracy, albo będzie miał problem z ich znalezieniem. Zakup własnej floty busów nie bardzo mu się opłaca. Oprócz aut potrzebowałby kierowców. Dodatkowo musiałby opłacać ubezpieczenie pojazdów oraz serwisować busy. Dlatego najczęściej przedsiębiorstwa decydują się na wynajem 6 osobowych busów, które pozbierają pracowników ze wszystkich zakamarków miast oraz pobliskich miejscowości i dowiozą bezpiecznie oraz na czas na miejsce. Dla wielu pracowników możliwość przewozów pracowniczych jest głównym powodem, dla którego podejmują się oni pracy w danym zakładzie. Ta sama wypożyczalnia busów wysyła 6 osobowego busa na koniec zmiany, który rozwozi pracowników na przystanki w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Jeśli jest taka potrzeba, dzieje się tak na wszystkich zmianach.

Bus firmy Kuszewski w środku

Wynajem 6 osobowych busów w celach przewozów pracowniczych na terenie krajów EU

Zdarza się, że firmy organizują również przewozy pracownicze poza granice naszego kraju. Otwarcie granic oraz globalizacja otworzyły przed nami nowe możliwości.

Przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem pracowników sezonowych

Pracownicy sezonowi, wyjeżdżający do pracy w krajach EU, dzięki przewozom pracowniczym, nie muszą się o nic martwić. Doświadczeni kierowcy dowiozą ich bezpiecznie na miejsce. Poradzą sobie w sytuacjach, w których osoby niedoświadczone, czasami nieznające języka obcego, nie poradziłyby sobie. Dla pracowników sezonowych jest to bardzo komfortowa sytuacja. Oczywiście przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem znacznie obniża koszty transportu. Jazda busem jest o wiele wygodniejsza. Jest więcej miejsca na bagaż. Kierowcy wiedzą, w których miejscach zrobić postój.

Przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem pracowników oddelegowanych

Delegacje pracowników za granicę stało się czymś zupełnie normalnym. Najczęściej firmy delegują pracowników z wykształceniem technicznym tj. spawacze, elektrycy, monterzy, budowlańcy. Coraz częściej delegowani są również pracownicy przeprowadzający inwentaryzację. Organizując przewóz pracowniczy wynajętym 6 osobowym busem, znacznie obniżamy koszty. To komfort jazdy dla pracowników oraz mniejszy kłopot dla pracodawcy, który nie musi się martwić, czy jego załoga dotarła na miejsce.

Organizując przewozy pracownicze wynajętym 6 osobowym busem, firmy zdobywają lojalnych pracowników, którzy, chociażby dla samej wygody, pracują dla nich latami.

Możesz również polubić…