Posadzki i wylewki z mixokreta

Posadzki i  wylewki z mixokreta

Posadzki wysokiej jakości

Wysoce wydajne urządzenie mixokret służy do wykonywania wysokiej jakości posadzek oraz wylewek.
Firma budowlana pracująca na mixokrecie w szybki oraz bezpieczny sposób jest w stanie wykonać wylewki z mixokreta jak rownież posadzki z mixokreta. Urządzenie to sprawia, że firma budowlana w żaden sposób nie jest ograniczona wielkością budynku w którym ma wykonać prace –  a mianowicie wylewki z mixokreta oraz posadzki z mixokreta można wykonywać w budynku o rozpiętości 80mb wysokości oraz 150 mb szerokości.

Mixokret- cud technologii

Urządzenie to nie jest w żaden sposób zależne od źródła zasilania – ponieważ posiada silnik diesla oraz sprężarkę spalinową – dzięki czemu firma budowlana może pracować na budynkach do których zakład energetyczny jeszcze nie zdążył podłączyć zasilania lub źródło zasilania jest za daleko położone. Urządzenie mixokret jest najlepszym rozwiązaniem dla firmy budowlanej, jaki i dla inwestora, ponieważ umożliwia wykonanie zlecenia w zaskakująco szybkim tempie. Wylewki z mixokreta jak i posadzki z mixokreta wykonujemy w tempie 5m3/h – z taka szybkością bowiem urządzenie podaje suchy beton.

Ciekawa dyskusja na temat mixokreta znajduje się TUTAJ

Urządzenie umożliwia wykonanie wysokiej jakosci mieszanki, która w łatwy sposób można wygładzić. W ten sposób wykonana wylewka z mixokreta bądź posadzka z mixokreta nie wymaga dodatkowego wypoziomowania, co w efekcie końcowym skutkuje oszczędnością dla inwestora, wynikająca z braku potrzeby zastosowania dodatkowo pod końcowe okładziny wylewki samopoziomującej lub większej ilości kleju do glazury, jak również oszczędnością na dodatkowych pracach związanych z przygotowaniem podłoża pod okładziny.
Mixokret to oszczędność czasu i pieniędzy zarówno dla wykonawcy jak i inwestora. Więcej o wylewkach z mixokreta znajdziecie na stronie: www.tynkimaszynowe24.pl/8/wylewki-z-mixokreta

Możesz również polubić…