Piękny młody wygląd na wyciągnięcie ręki

gym-6-833152-m

Przepis na wieczna młodość

Czy istnieją sposoby na zachowanie pięknego młodego wyglądu, ciała idealnie proporcjonalnego? Czy rozwiązaniem jest tylko współpraca z chirurgami plastycznymi? Platforma wibracyjna Schumanna jest urządzeniem rewolucyjnym, zyskującym wielu miłośników i zwolenników efektów, jakie pozwala nam osiągnąć.

Platforma, która zmniejsza masę ciała

Platformy wibracyjne wykorzystują biogeometryczny, trójwymiarowy wzorzec drgań, który eliminuje z naszego ciała cellulit, rozbija tkankę tłuszczową, doskonale rzeźbi sylwetkę, wpływa na zmniejszenie masy ciała.

Wibrująca platforma Schumanna rzeźbiąca sylwetkę

Posiada także zbawienny wpływ związany z kręgosłupem. Kilkunastominutowe sesje odpowiadają kilku godzinom trudnych i męczących ćwiczeń. Wpływ na wybrane partie mięśniowe powoduje ich napinanie, a przez co odczuwalna zostaje ich praca.

girl-on-sunlight-491123-m

Wygląd modelki bez wysiłku

Platformy są doskonałym sposobem na dbałość o młody wygląd bez konieczności wydzielania w ciągu dnia wielu godzin na wizyty w siłowniach, czy na basenach. Dbałość o własny wygląd połączona z umiejętnością opracowania zbilansowanej diety pozwala na osiąganie zaskakujących rezultatów, piękne ciało, smukła sylwetka, doskonałe samopoczucie to tylko niewielka część możliwości, jakie niesie nam platforma wibrująca – Kraków.

Efekt już po kilku wizytach

Możliwość dostosowania poziomów drgań do potrzeb indywidualnej osoby, kilkanaście minut niezbędnych na przeprowadzenie sesji, możliwość zobaczenia efektów już po kilku wizytach.

Warto stawiać na rozwiązania nieinwazyjne a najwyższej jakości, obecnie piękny wygląd jest na wyciągnięcie ręki.

Możesz również polubić…