Co to jest karta paliwowa i jak ją uzyskać?

Karta paliwowa to szansa na spore oszczędności, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Z jej możliwości korzystają więc zarówno duże firmy, jak też i przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. I to właśnie oni powinni nieustannie monitorować wydatki, by uzyskiwać oczekiwane zyski. Karta paliwowa Moyl ułatwia takie działanie, co potwierdza całe grono inwestorów, którzy zdecydowali się zaufać jej możliwościom.

Tankuj i oszczędzaj z kartą paliwową Moyl

Jednoosobowa działalność a karta paliwowa

Jednym z najważniejszych produktów w ofercie od Moyl sp. z.o.o. z siedzibą przy ul Sołtysowskiej 1 w Krakowie (tel. 799 719 888) jest karta paliwowa dla małej firmy, dzięki której zmniejszają się koszty tankowania pojazdów. Obniżeniu ulegają również inne opłaty, wiążące się z codzienną eksploatacją floty. Karta paliwowa usprawnia gromadzenie dokumentów i ich księgowanie. Faktura zbiorcza zastępuje bowiem cały szereg faktur, które muszą być pobierane za każde tankowanie. Tego typu rozwiązania sprawdzają się także w niewielkich przedsiębiorstwach, dysponujących znacznie mniejszą flotą pojazdów, niż większych rozmiarów firmy. Co ważne, rozwiązanie to dedykowane jest nie tylko dużym przedsiębiorstwom, jak to bywa w większości przypadków, ale również i jednoosobowym firmom.

Gdzie można uzyskać kartę paliwową?

Uzyskanie karty paliwowej to bardzo łatwe zadanie. Wystarczy tylko wypełnić formularz, wpisując w odpowiednie rubryki niezbędne dane. Należy do nich np. nazwa firmy oraz szacunkowe zużycie paliwa. Cały proces zamyka się na ogół w kilku minutach. Wydawanie karty paliwowej Moyl trwa kilka dni od momentu, w którym przesłany formularz zostanie zatwierdzony. Ta wyjątkowa oferta wyróżnia się przede wszystkim brakiem jakichkolwiek ograniczeń, związanych z liczbą samochodów, stanowiących flotę danej firmy czy też z zakupionym paliwem.

Dlaczego warto posiadać kartę paliwową?

Korzyści, płynących z posiadania karty paliwowej jest wiele. Najważniejszą z nich jest znacznie niższa cena paliwa niż ta, którą wskazuje dystrybutor. Jeden litr to oszczędność nawet 25 groszy, co przy częstym tankowaniu i licznych trasach pozwoli poczynić znaczne oszczędności. Karta uprawnia również do zniżki na różnego rodzaju akcesoria, niezbędne podczas eksploatacji pojazdów, np. płyny do spryskiwaczy lub oleje do silników.

Karta paliwowa Moyl to również sposób na usprawnienie pracy przedsiębiorstwa. Faktura zbiorcza zastępuje tutaj faktury, które wydawane są za każde tankowanie. To z kolei usprawnia, a zarazem ułatwia proces księgowania dokumentów. Co więcej, takie rozwiązanie umożliwia również stałą kontrolę nad usługami i ilością zakupionego paliwa. Dzięki temu właściciele dużych firm oraz jednoosobowych działalności mogą działać efektywnie, dążąc do ograniczenia wydatków i poczynienia oszczędności, niezbędnych do zachowania płynności finansowej swoich przedsiębiorstw.

Możesz również polubić…